Vyhodnoťte si svou dnešní chůzi

Pavel Fical 19.12.2013 10310×   0
Ilustrační foto: Genusplus.cz

Chcete vědět, jak jste na tom s každodenní chůzí, jestli splňujete všeobecně doporučených deset tisíc kroků denně? Máme pro vás tip, ať už vlastníte krokoměr, nebo ne. 

Pomocí naší jednoduché miniaplikace (pod článkem) si můžete svou každodenní chůzi vyhodnotit. Zjistíte, jak jste na tom v porovnání se zmíněným doporučením, svými vrstevníky a také všemi uživateli systému Indares.com, kteří chůzi pravidelně zapisují. Stačí přepsat počet kroků z krokoměru, zadat věk a pohlaví a výsledek máte okamžitě k dispozici.

Pokud však krokoměr nemáte a ani jej nedostanete o vánocích pod stromeček, nebuďte smutní. Pomocí naší další aplikace Vyhodnoťte si svůj výlet (túru) můžete svou chůzi vyhodnotit, aniž byste museli znát počet kroků. Jednoduše zadáte délku výletu v minutách a vyberete nejvhodnější typ trasy.

Tip: Přemýšlíte nad dárkem pro svého dědečka či babičku nebo jiného příbuzného? Kupte jim krokoměr! Jako bonus je pak můžete zaregistrovat v systému Indares.com, aby mohli sledovat svou aktivitu dlouhodoběji.

Vyplňte údaje o své dnešní chůzi

Podobné články

Komentáře (0)

Komentáře smí přidat pouze přihlášení uživatelé!
Článek zatím nemá žádný komentář! Buďte první, kdo napíše komentář k tomuto článku.
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.