Studenti Univerzity Palackého změří síly v halové atletice

Martin Višňa 04.12.2018 11297×   0
Přebor UP v halové atletice 2018

Zatímco do ulic měst se zítřejším setměním vyrazí mikulášské trojice, studenti Univerzity Palackého zamíří do atletické haly, kde poměří své síly v halových atletických disciplínách. Startovní listiny jsou sice již uzavřené, na své si ale podle pořadatelů přijdou i diváci. 

Na programu večera v atletické hale TJ Lokomotiva u olomoucké tržnice jsou závody v běhu na 60 a 800 metrů, skoku dalekém a vysokém a ve vrhu koulí. Už v průběhu online registrace přitom byla naplněna kapacita jednotlivých disciplín, přihlášení na místě tak již nebude možné. O medaile a ceny od partnerů závodu, kde jsou například dárkové poukazy na nákup sportovního vybavení či na cvičení, se utká osm desítek studentů. 

Kromě sportovního zápolení organizátoři připravili i doprovodný program, který potěší nejen závodníky, ale i diváky, kteří je přijdou podpořit. „Každý je vítán! Těšit se můžete například na vystoupení taneční skupiny Kangoo na skákacích botách, na sněžný bar a samozřejmě i na after party,“ uvedla jedna z pořadatelek Monika Verlíková. 

Mikulášský halový přebor Univerzity Palackého, jehož generálním partnerem je společnost Weba, startuje prezencí závodníků v 17 hodin, všichni vítězové budou známi o čtyři hodiny později. Letos jde již o sedmnáctý ročník, který pod dohledem vyučujících z katedry sportu Fakulty tělesné kultury UP připravují studenti oboru Trenérství a management sportu. Více o přeboru tady.  

Podobné články

Komentáře (0)

Komentáře smí přidat pouze přihlášení uživatelé!
Článek zatím nemá žádný komentář! Buďte první, kdo napíše komentář k tomuto článku.
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.