Fotogalerie: Den otevřených dveří na Fakultě tělesné kultury UP

Martin Višňa 10.12.2018 10830×   0 (0)

Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého opět otevřela dveře uchazečům o studium, pro které byla kromě prezentací studijní nabídky nebo možností studia v zahraničí připravena i řada doprovodných aktivit. Zájemci mířili k Aplikačnímu centru BALUO, kde byla většina programu soustředěna, už před devátou hodinou, kdy akce oficiálně začínala. Nakonec dorazilo kolem 350 návštěvníků.

Na vlastní kůži si zájemci mohli vyzkoušet některé přístroje využívané při analýze pohybu, jako například optický systém OptoJump nebo systém pro analýzu pohybu v 3D prostoru Vicon Vantage, anebo si mohli zahrát přehazovanou ve tmě alias cyberball. Velké pozornosti se těšilo i stanoviště virtuální reality, kde se díky speciálním brýlím mimo jiné létalo vzduchem.

Prim ale hrály informace o studiu. „Chtěla bych studovat fyzioterapii. Sama jsem měla nějaké problémy, a tak jsem se o tento obor začala trochu zajímat, zaujalo mě to a rozhodla jsem se, že chci pomáhat lidem. Přijde mi to jako správná cesta, kterou se vydat,“ uvedla Romana Luhová, která na fakultu tělesné kultury přijela až ze slovenského Púchova.

Prohlédněte si naši fotogalerii z průběhu dne. A pokud jste se chtěli přijet podívat, ale nestihli jste, nezoufejte. Další Den otevřených dveří se na FTK UP koná v sobotu 19. ledna 2019. 

Studijní nabídku fakulty si můžete projít zde

Podobné články

Komentáře (0)

Komentáře smí přidat pouze přihlášení uživatelé!
Článek zatím nemá žádný komentář! Buďte první, kdo napíše komentář k tomuto článku.
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.