chůze 

Výzva: Medailonky první šestice účastníků

Martin Višňa 21.09.2014 4208×   0
Účastníci Výzvy. Koláž: RzP

Sedm dní, dvanáct krokoměrů, které budou dvanácti lidem různého věku a zaměstnání nekompromisně měřit jejich pohybovou, respektive chodeckou aktivitu. V následujících medailoncích představujeme polovinu účastníků Výzvy Radosti z pohybu.

Podrobnosti k Výzvě jsme psali zde, nyní je třeba odhalit jména a tváře těch, kteří budou v příštím týdnu chodit s krokoměrem u pasu a tak trochu budou svojí pohybovou aktivit i hájit svou profesi. Medailonky si dobře prostudujte a vyberte si, kdo je vám nejsympatičtější, na koho si vsadíte. Výzvy se totiž můžete zúčastnit také, když si na našem Facebooku tipnete vítěze, tedy toho, kdo za následující týden nachodí v průměru nejvíce kroků za den. 

A nyní již prvních šest statečných: 

Lukáš Bednařík

Věk: 30 let
Zaměstnání: inspektor kvality sociálních služeb, sociální pracovník, konzultant
Zájmy: EDM, turistika, tchajwanské čaje
Jak to má s pohybem: Pro nedostatek času téměř nesportuji, ač velmi rád jezdím na kole, v minulosti jsem intenzivně hrál footbag. Mám sedavé zaměstnání, většinu času si křivím páteř. Když je prostor, nahrazuji sofistikovanější formy pohybu chůzí. Tělesná námaha mě potkává spíše nárazově.

Adam Měrka

Věk: 21 let
Zaměstnání: student
Zájmy: cyklistika, kytara (hudba), „studium“
Jak to má s pohybem: Pohybově aktivní jsem zejména v letních měsících, kdy se rád vydám na kole do přírody, ovšem přes zimu spím jako medvěd. Když je čas a dobré počasí, nebráním se žádnému způsobu pohybu. Vyhledávám spíše skupinové sportovní aktivity.

Pavel Krchňák

Věk: 30 let
Zaměstnání: odhadce nemovitostí, konzultant
Zájmy: poslouchání své ženy, hraní na nervy, taneční hudba a clubbing, cestování, dobrá whisky, psychologie, genealogie, opeřenci, tanec, spiritualita, a djing
Jak to má s pohybem: V současné době pracuji v Londýně a snažím se běhat co dva dny, občas fotbálek, za zmínku stojí, že celý život docela rychle chodím. Deset tisíc kroků za den je super nápad, konečně kamarádi uvidí, že nejsem jenom kancelářský povaleč.

Marie Pokorná

Věk: 25 let
Zaměstnání: farmaceutka
Zájmy: sport (in-line bruslení, cyklistika, horská turistika, volejbal, pilates, tanec), literatura
Jak to má s pohybem: Snažím se o velmi pozitivní přístup k pohybové aktivitě, sportuji na rekreační úrovni, používám krokoměr.


Jaroslav Prokop

Věk: 75 let
Zaměstnání: senior, občasná výpomoc ve strojním průmyslu
Zájmy: cyklistika, starost o zahradu, četba, křížovky, sudoku, sportovní zpravodajství
Jak to má s pohybem: K pohybové aktivitě mám velmi kladný vztah a i ve svém věku se považuji za pohybově aktivního. I z toho důvodu, že jsem bývalý fotbalista a stálý příznivec sportovního dění.

Tomáš Pagáč

Věk: 31 let
Zaměstnání: automechanik
Zájmy: fotbal, lezení, plavání, divadlo
Jak to má s pohybem: Považuji se za pohybově aktivního jedince s kladným vztahem ke sportu. Dříve jsem na výkonnostní úrovni plaval.


Fotografie pocházejí z archivů účastníků.

Podobné články

Komentáře (0)

Komentáře smí přidat pouze přihlášení uživatelé!
Článek zatím nemá žádný komentář! Buďte první, kdo napíše komentář k tomuto článku.
Kalendář akcí
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<prosinec 2021><<
prosinec 2021
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Hledáte tip na výlet?
Zobrazit tipy
Novinky
28.pro Příznivci běhu si přijdou s naším Jogitem na své i na Silvestra - můžete si vyběhnout na Jedovou! Více... 21.pro V sobotu 29. prosince vyrážíme na poslední Větrání do Jeseníků. Bohužel kdo se nestihl včas přihlásit, má již smůlu, kapacita výletu byla velmi rychle naplněna. Alespoň se můžete inspirovat trasu, viz mapa na webu Větrání 10.pro Předposlední, předvánoční Větrání zavede turisty v sobotu 15. prosince do Podbeskydí, na trasu ze Štramberka do Nového Jičína. Více...
 
Archiv novinek
 
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.