chůze 

Výzva: Medailonky druhé šestice účastníků

Martin Višňa 22.09.2014 6671×   0
Účastníci Výzvy. Koláž: RzP

Polovinu účastníků Výzvy Radosti z pohybu, kteří budou po celý tento týden chodit s krokoměrem u pasu, již od včerejška znáte. Nyní si představíme druhou půlku, ať je dvanáctka statečných chodců kompletní.

Opět doporučujeme si medailonky pořádně prostudovat, ať vsadíte na správného "koně", tedy toho, kdo podle vás přes týden nachodí v průměru nejvyšší denní počet kroků. Svůj tip můžete napsat na náš Facebook, po skončení Výzvy můžete být i vy šťastnými výherci poukazu na měření tělesného složení a zátěžový test v hodnotě 2000 korun. 

Další podrobnosti o Výzvě najdete zde.

A nyní již slíbené medailonky: 

Lukáš Kobza

Věk: 26 let
Zaměstnání: moderátor, promotion supplier
Zájmy: hudba, přátelé, knihy, internet, sport, práce
Sebehodnocení: Rekreační běh, jízda na kole, florbal, posilovna, in-line bruslení - tomuto všemu se rád nepravidelně věnuji. Když čas dovolí, pohyb je pro mě ověřeným a dostatečným způsobem relaxace.

Leoš Vokál

Věk: 28 let
Zaměstnání: číšník
Zájmy: kolo, pěší procházky s mými dětmi
Jak to má s pohybem: Myslím, že jsem docela pohybově aktivní, a to hlavně kvůli práci, kterou dělám, ve které jsem neustále v pohybu. Navíc s malými dětmi toho člověk také moc nenasedí.

Eva Rutarová

Věk: 25 let
Zaměstnání: studentka, profesionální volejbalistka, členka reprezentačního týmu
Zájmy: sport-volejbal, plavání, tenis, zdravá výživa, filmy, posezení s přáteli
Jak to má s pohybem: Pohyb je součástí mého života a nedovedu si život bez něj představit. Původně jsem hrála basketbal jako celá moje rodina, pak jsem si vyzkoušela i plavání, ale od 15 let hraji volejbal (Plzeň, Liberec, SK UP Olomouc).

Ondřej Kučera

Věk: 14 let
Zaměstnání: žák ZŠ
Zájmy: florbal, fotbal, běhání a hodně jiných sportů, které si vyzkoušíme v hodinách tělesné výchovy.
Jak to má s pohybem: Považuji se za velmi pohybově aktivního s kladným vztahem ke sportu, o čemž svědčí třikrát týdně trénink ve florbalu, dvakrát týdně tělesná výchova a občas nějaký zápas. Sportuji prakticky každý den.

Jana Krchňáková

Věk: 27 let
Zaměstnání: procesní manažerka
Zájmy: četba dobré knihy, náš králík, manžel, přátelé, dobrý film, pilates, turistika, práce
Jak to má s pohybem: Považuji se za pohybově aktivní, ovšem vztah k pohybu je u mě spíše neutrální (klasický tělocvik jsem nesnášela), v dětství jsem se věnovala 6 let baletu a nyní 4 roky jednou týdně chodím na pilates. Jinak ráda vyrážím na pěší túry.

Tibor Kastelík

Věk: 51 let
Zaměstnání: prodavač
Zájmy: cyklistika, běh, plavání, běžky, nordic walking
Jak to má s pohybem: Jsem pravidelně pohybově aktivní a pohyb jako takový mám rád ve všech podobách, navíc dvakrát týdně vedu oddíl mladých cyklistů, alespoň jedenkrát týdně si chodím zaběhat a vícehodinová túra po horách mi také není cizí, v zimě samozřejmě běžky a lyže.


Podobné články

Komentáře (0)

Komentáře smí přidat pouze přihlášení uživatelé!
Článek zatím nemá žádný komentář! Buďte první, kdo napíše komentář k tomuto článku.
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.