Autor − Studentská televize UP

Studentská televize UP
martin.visna@upol.cz
Pracovní zařazení:

Celkový počet článků

Napsaných článků: 8
Zodpovězených otázek: 0

Seznam článků autora

Studentská televize UP: Na kole za olomouckými památkami
Studentská televize UP 16.05.2014 1799× 0

Cyklistika a vědomosti! Tyto dvě schopnosti potřebovali účastníci dubnového Cyklozávodu za památkami Olomouce. Kolem padesáti sportovců se vydalo směrem ke Klášternímu hradisku, vile Primavesi, altánu ve Smetanových sadech, Husovu sboru a kostelu sv. Cyrila a Metoděje v Hejčíně. 

Celý článek
Studentská televize: Zdravotní prohlídky sportovců
Studentská televize UP 14.05.2014 2284× 0

Aktivní sportovci by měli projít zdravotní prohlídkou, jejíž součástí je i zátěžový test. Tento test je prevencí proti srdečnímu selhání při sportování. Vyšetření je možné absolvovat na klinice tělovýchovného lékařství ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Celý článek
Studentská televize: Nová tělocvična na Envelopě
Studentská televize UP 06.05.2014 2093× 0

Akademik sport centrum otevřelo na začátku letního semestru pro své členy novou tělocvičnu v prostorách bývalé diskotéky na Envelopě. Nový cvičební sál s kapacitou 70 cvičenců je již čtvrtým prostorem centra a má odlehčit tělocvičně na Václavkách. 

Celý článek
Karneval APA již posedmé roztančil bariéry
Studentská televize UP 10.04.2014 2393× 0

Minulý pátek proběhl v Regionálním centru Olomouc již posedmé Karneval APA pořádaný studenty katedry aplikovaných pohybových aktivit Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého. 

Celý článek
Studentská televize: Plavkyně s ploutvemi nemají v Česku konkurenci
Studentská televize UP 02.04.2014 2982× 0

Ploutvové plavání je exotickým sportem, kterému dodávají eleganci a popularitu studentky Univerzity Palackého. Pod vedením děkana Fakulty tělesné kultury Zbyňka Svozila sbírají úspěchy nejen v českých vodách, ale i v rámci světových her či šampionátů. Plavkyně se jen v minulém roce postaraly osmkrát o vylepšení českých rekordů.

Celý článek
Načíst další články
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.