Cvičení s internetem

Zkuste si některou z našich speciálních miniaplikací určenou k analýze vaší pohybové aktivity. Jedná se o ukázky ze systému Indares.com, který je určen ke sledování a vyhodnocení vaší pohybové aktivity.

Momentálně si můžete vybrat z šesti miniaplikací:

 

Jak funguje zadání tras

vyhodnotit můžete běžeckou, cyklistickou, in-line trať či prostou chůzi
Vložení trasy

Nejprve vyberete jakým způsobem jste trasu absolvovali. Na výběr máte: chůzi, běh, kolo, in-line brusle. Poté zakreslíte svoji trasu. Nakonec zadáte svůj věk a dobu trvání pohybové aktivity.

Vyhodnocení trasy podle doby trvání

Poté vyhodnotíte trasu. Podle typu zvolené trasy jsou k dispozici dvě možné varianty. V případě běhu či chůze se vyhodnotí trať podle počtu kroků a podle doby trvání. V případě kola či bruslí se vyhodnotí podle profilu trati a doby trvání.

Zkusit miniaplikaci

Jak funguje testování zdatnosti

zjistíte, jak jste na tom v porovnání s doporučením a jak jsou na tom ostatní
Zadání testování

V testování vyberete v levém dolním rohu, který test chcete splnit. Na výběr jsou: kliky, sedy-lehy, podřepy a vytrvalostní Jacíkův test. Poté si prohlédnete ukázkové video a test vyzkoušíte. Zadáte svůj věk a počet opakování.

Vyhodnocení testování

Vyhodnocení testu zdatnosti je uskutečněno dvojící grafů. Hodnocení je obdobné jako, ve škole. Zónově je zobrazeno, kolik opakování ve zvoleném testu potřebujete na kterou známku. V druhém grafu je navíc srovnání s uživateli systému Indares.com. Na vyhodnocení vašeho výkonu má vliv váš věk a pohlaví.

Zkusit miniaplikaci

Jak funguje vyhodnocení chůze

silové schopnosti, vytrvalostní schopnosti...
Zadání denní chůze

Nejprve zadáte počty kroků z krokoměru, které jste nachodili během měřeného týdne. Dále upravíte délku kroku. V případě, že ji neznáte, ponecháte beze změny. Pak kliknete na tlačítko Vyhodnotit.

Vyhodnocení denní chůze

Vyhodnocení kroků je dvojí - jednak vzhledem k obecnému doporučení, které je 10 000 kroků denně. Jednak se porovnáte pomocí jednoduchého grafu s ostatními uživateli, kteří pravidelně zapisují kroky v systému Indares.com. Zjistíte také, kolik týdně ujdete kilometrů a jak dlouho by vám tímto tempem trvalo přejít vybranou zemi.

Zkusit miniaplikaci
 

Jak funguje vyhodnocení BMI

porovnejte se s ostatními (podle pohlaví a věku)
Zadání údajů k BMI

Zvolíte pohlaví a zadáte hmotnost s výškou. Pak kliknete na tlačítko Vyhodnotit.

Vyhodnocení BMI

Vyhodnocení BMI je ve čtyřech známých škálách (podváha, normální, nadváha, obezita). Dále máte možnost porovnat se s ostatními uživateli, kteří jsou aktivní v systému Indares.com. Zjistíte tak, jak jste na tom v porovnání s ostatními.

Zkusit miniaplikaci

Jak funguje vyhodnocení sportovních výkonů

jaký máte energetický výdej, jak jste na tom v porovnání s ostatními
Zadání sportu / pohybové aktivity

Nejprve zadáte sporty či pohybové aktivitu, které jste v průběhu dne absolvovali. Přidávat jednotlivé aktivity můžete tlačítkem přidat. Dále zaškrtnete pohlaví a vyplníte svou hmotnost. Pak kliknete na tlačítko Vyhodnotit.

Vyhodnocení sportů / pohybových aktivit

Vyhodnocení vašich pohybových aktivit je dvojí. Jednak se porovnáte pomocí jednoduchého grafu s obecným doporučením a ostatními uživateli, kteří používají systém Indares.com. Dále můžete snadno zjistit, na jak vysoký vrchol by váš energetický výdej vystačil.

Zkusit miniaplikaci
 

Jak funguje vyhodnocení výletu či túry

vyhodnoťte si jednoduše svůj výlet či túru − kolik jste spotřebovali kilokalorií v porovnání s ostatními či se svým běžným dnem
Zadání výletu nebo tůry

Nejprve zadáte svou hmotnost, délku túry či výletu, který jste absolvovali a zvolíte nejvhodnější typ chůze. Nakonec kliknete na tlačítko Vyhodnotit.

Vyhodnocení výletu nebo tůry

Vyhodnocení chůze je dvojí: jednak se porovnáte pomocí jednoduchého grafu s obecným doporučením a ostatními uživateli, kteří používají systém Indares.com. V dalším vyhodnocení zjistíte, kolik kilokalorií jste chůzí spotřebovali a kolik procent činila vaše aktivita v porovnání se dnem, ve kterém jste se vůbec nepohybovali.

Zkusit miniaplikaci
 
Kalendář akcí
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<leden 2018><<
leden 2018
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Hledáte tip na výlet?
Zobrazit tipy
Novinky
22.led I letos se můžete zapojit do soutěže Moje vertikální kilo aka M100, stačí se registrovat a v průběhu roku zdolávat vrcholky našich hor. A kdo se zúčastnil ročníku 2017, měl by si zapsat do diáře datum 3. února, to se totiž uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků loňského ročníku. Více na www.m100.cz 18.led Podívejte se na novou nabídku kurzů lezení a skoků na trampolíně v olomouckém Aplikačním centru BALUO – podrobnosti tady. 15.led Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze zve v pátek 19. ledna na Den otevřených dveří, více zde. Brněnská fakulta sportovních studií pak otevře dveře uchazečům ve čtvrtek 25. ledna – info tady.
 
Archiv novinek
 
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.