Články rubriky −Zdravý životní styl

Běh a cvičení na čerstvém vzduchu, to jsou Fit stezky
Martin Višňa 12.12.2016 15803× 0

Pokud si myslíte, že bradla, žebřiny, hrazdy či lávky na přeskoky a kliky nepatří do přírody, pak se pletete. Právě cvičení na čerstvém vzduchu patří k tomu nejlepšímu, co můžete svému tělu a mysli dopřát. Ideální pro to jsou například Fit stezky, které buduje mladá značka RUNeX. Přispívají ke zlepšení fyzické i psychické kondice obyvatel, bez omezení nabízejí každému příležitost k tréninku a zároveň jsou poučné i zábavné.

Celý článek
Negativní trendy v životním stylu mládeže potvrzují aktuální výsledky HBSC studie
Martin Višňa 15.03.2016 10220× 0

České děti se málo hýbou, tráví volný čas u počítače, jsou nadprůměrné v pití alkoholu či kouření marihuany. Takové jsou hlavní závěry výzkumné studie Health Behaviour in School-aged Children (HBSC), mapující životní styl mladé generace. U příležitosti dnešního vydání nové mezinárodní zprávy byly aktuální výsledky představeny na fakultě tělesné kultury.

Celý článek
Recept na pohyb v každém regionu? Projekt ČUS Sportuj s námi
Tisková zpráva 10.09.2014 9677× 0

Česká unie sportu připravila pro rok 2014 projekt na podporu sportování široké veřejnosti pod názvem ČUS Sportuj s námi. Cílem je motivovat lidi k aktivnímu zapojení do sportovních aktivit v mnohých, pestrých a přitažlivých, nejen soutěžních podobách.

Celý článek
Do práce na kole! Poplatek hradí univerzita
Pavel Konečný, Žurnál UP 29.04.2014 4806× 0

Univerzita Palackého podporuje kampaň Do práce na kole. Jako zodpovědná instituce bude hradit náklady za zaměstnance, kteří se do ní zapojí.

Celý článek
Tipy na výšlapy aneb Shoďte ze sebe sváteční lenošení
Martin Višňa 27.12.2013 6162× 0

Máte po Vánocích pocit, nebo jde dokonce na vašem oblečení poznat, že potřebujete po všem tom bramborovém salátu, cukroví a pohádkách pár kil shodit? Máme pro vás několik tipů na aktuálně pořádané výšlapy na střední Moravě, na které můžete s přáteli vyrazit a ještě si užít kus zábavy a třeba se i seznámit s dalšími lidmi.

Celý článek
Načíst další články z rubriky−Zdravý životní styl
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.