Články rubriky −Zdravý životní styl

Běh a cvičení na čerstvém vzduchu, to jsou Fit stezky
Martin Višňa 12.12.2016 15578× 0

Pokud si myslíte, že bradla, žebřiny, hrazdy či lávky na přeskoky a kliky nepatří do přírody, pak se pletete. Právě cvičení na čerstvém vzduchu patří k tomu nejlepšímu, co můžete svému tělu a mysli dopřát. Ideální pro to jsou například Fit stezky, které buduje mladá značka RUNeX. Přispívají ke zlepšení fyzické i psychické kondice obyvatel, bez omezení nabízejí každému příležitost k tréninku a zároveň jsou poučné i zábavné.

Celý článek
Do práce na kole: Do květnové soutěže se zapojí 25 měst
Tisková zpráva 13.03.2015 7918× 0

Díky pátému ročníku soutěže Do práce na kole ožije v květnu 25 českých a moravských měst. Tisíce lidí po celé republice tak nejen podpoří svou kondici i týmového ducha, ale především přispějí k lepší kvalitě života v místech, která se rozhodla připojit – a je jich opět víc.

Celý článek
Recept na pohyb v každém regionu? Projekt ČUS Sportuj s námi
Tisková zpráva 10.09.2014 9569× 0

Česká unie sportu připravila pro rok 2014 projekt na podporu sportování široké veřejnosti pod názvem ČUS Sportuj s námi. Cílem je motivovat lidi k aktivnímu zapojení do sportovních aktivit v mnohých, pestrých a přitažlivých, nejen soutěžních podobách.

Celý článek
Do práce na kole! Poplatek hradí univerzita
Pavel Konečný, Žurnál UP 29.04.2014 4767× 0

Univerzita Palackého podporuje kampaň Do práce na kole. Jako zodpovědná instituce bude hradit náklady za zaměstnance, kteří se do ní zapojí.

Celý článek
Iniciativa Do práce na kole roste. Již druhý ročník v Olomouci
Tisková zpráva 23.04.2014 3533× 0

Sedmnáct českých i moravských měst se zapojí do čtvrtého ročníku soutěže Do práce na kole a společně tak poukážou na výhody pohybu po městě na kole.

Celý článek
Načíst další články z rubriky−Zdravý životní styl
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.