Články rubriky −Zdravý životní styl

O důvod víc mít radost z pohybu…
Barbora Bendová 02.10.2018 4620× 0

Na následujících řádcích vám neřeknu asi nic, co byste sami podvědomě netušili. Nic, co by člověk přirozeně nevěděl a intuitivně nedělal. Ale jak známo, opakování je matka moudrosti a některé věci stojí za to si čas od času připomenout. O blahodárnosti pohybu jste totiž jistě již mnohé četli. Od příznivého vlivu na pohybový aparát přes pozitivního ovlivnění psychiky. A právě pro všechna tato pozitiva je dobré se čas od času vydatně a intenzivně hýbat a mít z toho ještě k tomu radost.

Celý článek
Běh a cvičení na čerstvém vzduchu, to jsou Fit stezky
Martin Višňa 12.12.2016 14646× 0

Pokud si myslíte, že bradla, žebřiny, hrazdy či lávky na přeskoky a kliky nepatří do přírody, pak se pletete. Právě cvičení na čerstvém vzduchu patří k tomu nejlepšímu, co můžete svému tělu a mysli dopřát. Ideální pro to jsou například Fit stezky, které buduje mladá značka RUNeX. Přispívají ke zlepšení fyzické i psychické kondice obyvatel, bez omezení nabízejí každému příležitost k tréninku a zároveň jsou poučné i zábavné.

Celý článek
Senioři bez hranic opět nabídnou sportovní, vzdělávací nebo společenské akce
Tisková zpráva 25.06.2015 3110× 0

Street dance, jízdu na in-line bruslích, lezení v lanovém centru, bowling, jízdu na koloběžce, zajímavou hru GO a řadu dalších aktivit si mohou během léta zdarma vyzkoušet senioři z Olomoucka. Ve čtvrtém ročníku projektu Senioři bez hranic jim olomoucké neziskové organizace a partneři nabídnou více než 40 nejrůznějších akcí.

Celý článek
Olomoučtí senioři oslaví svůj den aktivně
Martin Višňa 16.09.2014 3320× 0

Školu in-line bruslení, cvičení s obručí, prezentaci portálu Radost z pohybu a řadu dalších aktivit spojených s pohybem mohou dnes v rámci zahájení oslav Mezinárodního dne seniorů absolvovat starší obyvatelé a návštěvníci Olomouce.

Celý článek
Recept na pohyb v každém regionu? Projekt ČUS Sportuj s námi
Tisková zpráva 10.09.2014 9176× 0

Česká unie sportu připravila pro rok 2014 projekt na podporu sportování široké veřejnosti pod názvem ČUS Sportuj s námi. Cílem je motivovat lidi k aktivnímu zapojení do sportovních aktivit v mnohých, pestrých a přitažlivých, nejen soutěžních podobách.

Celý článek
Načíst další články z rubriky−Zdravý životní styl
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.