Články rubriky −Zdravý životní styl

Podzimní výlety Větrání zamíří mezi sopky i po Olomouci
Martin Višňa 24.09.2015 4853× 0

Svůj druhý ročník otevře v říjnu série pěších výletů Větrání. Příznivci nenáročné turistiky se mohou těšit na čtveřici cest po zajímavých koutech nejen střední Moravy, kterou zahájí v sobotu 17. října výstup na pověstmi opředený Velký Kosíř alias hanácký Mont Blank.

Celý článek
Rektor a děkani srovnávají ve výzvě aktivitu se studenty
Martin Višňa 03.12.2014 7122× 0

Rektor Jaroslav Miller, děkani Zbyněk Svozil a Peter Tavel a další tři desítky pracovníků a studentů Univerzity Palackého od pondělí sledují svou pohybovou aktivitu pomocí krokoměru. Zapojili se do desetidenní chodecké výzvy portálu Radost z pohybu.

Celý článek
Chodeckou Výzvu ovládl nejstarší účastník
Martin Višňa 29.09.2014 8312× 0

Dobojováno, respektive dochozeno jest. Dvanáct osob různého věku a povolání neudělalo v minulém týdnu ani krok bez krokoměru. Vítězem týdenní Výzvy se nakonec s přehledem stal senior Jaroslav Prokop z Hulína, který nachodil přes 197 tisíc kroků.

Celý článek
Výzva: Medailonky druhé šestice účastníků
Martin Višňa 22.09.2014 7400× 0

Polovinu účastníků Výzvy Radosti z pohybu, kteří budou po celý tento týden chodit s krokoměrem u pasu, již od včerejška znáte. Nyní si představíme druhou půlku, ať je dvanáctka statečných chodců kompletní.

Celý článek
Číšník, nebo senior? Dvanáct statečných soutěží v chůzi
Martin Višňa 18.09.2014 5882× 0

Nachodí během týdne více kroků student, číšník, profesionální volejbalistka, nebo senior? Odpověď na otázku dá chodecká soutěž Výzva Radosti z pohybu, které se zúčastní dvanáct lidí různého věku a zaměstnání. Ti absolvují první dny zimního semestru s krokoměrem u pasu a budou informovat o své pohybové aktivitě. Na vítěze si může tipovat veřejnost.

Celý článek
Načíst další články z rubriky−Zdravý životní styl
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.