Články rubriky −Sportovní akce

Parky v pohybu - aktivní splynutí s přírodou uprostřed města
Martin Višňa 4.11.2016 6711× 0

Parky a další zeleň jsou nenahraditelnou součástí životního prostoru obyvatel měst, ať už je řeč o styku s přírodou, estetické hodnotě nebo o významu pro relaxaci. Tato úvaha předcházela vzniku projektu Parky v pohybu, v němž spojily síly Státní zdravotní ústav a katedra rekreologie olomoucké fakulty tělesné kultury. Výsledkem jsou pravidelná společná cvičení v pražských a olomouckých parcích.

Celý článek
Kočárky na trať!
Martin Višňa 26.3.2015 6687× 0

Aktivní maminky a tatínkové v sobotu odpoledne na řadě míst České republiky již počtvrté změří síly v netradiční disciplíně - postaví se na start závodů ve sportovní chůzi s kočárkem.

Celý článek
Štafeta Maminy Run se znovu rozeběhne se začátkem jara
Martin Višňa 2.3.2015 5916× 0

Být dobrým vzorem pro své dítě, mít radost z pohybu a sdílet ji s ostatními, to jsou hlavní poslání nikdy nekončící štafety maminek Českou republikou nazvané Maminy Run. Série běhů se po loňské premiéře, které se zúčastnily tři stovky maminek, rozjede znovu s prvním jarním dnem, kdy se poběží v Olomouci.

Celý článek
Půlmaraton s Pohárem rektora: registrujte se
Ondřej Martínek 28.5.2014 5657× 0

Všichni akademici, studenti a zaměstnanci univerzity, kteří za měsíc vyběhnou na trať Olomouckého půlmaratonu, mohou zároveň soutěžit o Pohár rektora. Do univerzitní kategorie se ale závodníci musí dodatečně přihlásit.

Celý článek
Půlmaraton s Pohárem rektora
Pavel Konečný, Žurnál UP 21.5.2013 2655× 0

Všichni akademici, studenti a zaměstnanci univerzity, kteří za měsíc vyběhnou na trať Olomouckého 1maratonu mohou zároveň soutěžit o Pohár rektora. Do univerzitní kategorie se ale závodníci musí dodatečně přihlásit.

Celý článek
Načíst další články z rubriky−Sportovní akce
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.