Články rubriky −Sportovní akce

Olomoucí se opět prožene Cyklozávod za památkami
Martin Višňa 27.09.2017 6570× 0

Již počtvrté ve čtvrtek 5. října šlápnou do pedálů účastníci Cyklozávodu za památkami Olomouce, sportovně-historické akce pro širokou veřejnost se zájmem o umění, cyklistiku a zdravý životní styl. Stejně jako v předchozích letech závodníky čeká pět checkpointů u vybraných pamětihodností, kde budou odpovídat na otázky vztahující se k danému objektu. Tři nejrychlejší ženy a muži si odnesou pěkné ceny z obchodu Univerzity Palackého UPoint a Bajkazylu Olomouc.

Celý článek
Cyklisté budou opět závodit mezi olomouckými památkami
Martin Višňa 18.04.2016 4216× 0

Již potřetí vyjedou ve středu 27. dubna soutěživí příznivci cyklistiky za památkami Olomouce v závodu pořádaném studentským spolkem Studium Artium (StuArt). Účastníci tentokrát za soutěžními otázkami zamíří na jižní okraj města, do Holice a na Nové Sady.

Celý článek
Šestý ročník Do práce na kole spustil registrace, nově soutěží i chodci
Tisková zpráva 14.03.2016 2155× 0

V minulém týdnu byly spuštěny registrace šestého ročníku celorepublikové soutěž Do práce na kole, jejímž cílem je ulevit obcím přetíženým automobilovou dopravou a přivést co nejvíce lidí k šetrnějším způsobům přepravy. K zapojení stačí utvořit s kolegy 2-5členný tým a během května co nejčastěji do práce jezdit na kole, chodit či běhat.

Celý článek
Bike Festival nabídne přehlídku cyklistiky pro celou rodinu
Tisková zpráva 12.05.2015 658× 0

Největší pražská cyklostezka po roce opět ožije cyklistikou. Druhý ročník Bike Festivalu se odehraje o nadcházejícím víkendu v areálu Freestyle Parku Modřany. Své novinky představí přes 50 předních cyklistických značek. Součástí akce bude bezplatné testování více než stovky jízdních kol a doprovodný program pro děti i dospělé cyklisty.

Celý článek
Šlápněte do pedálů, na Sluňákov i do práce
Martin Višňa 22.04.2015 1085× 0

Velká jarní cyklojízda na přírodní koupaliště Poděbrady a centrum ekologických aktivit Sluňákov přiblíží v sobotu 25. dubna kampaň Do práce na kole a symbolicky tak zahájí letošní olomouckou cyklosezonu.

Celý článek
Načíst další články z rubriky−Sportovní akce
Slovo rektora
Město Olomouc patří cyklistům, nechte svá auta doma a přidejte se!
Stupně vítězů

Kdo ujede v srpnu nejvíce km na kole?

  - - -  
0 km
  - - -  
0 km
  - - -  
0 km
Ostatní v soutěži (celé pořadí)
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.