Články rubriky −Projekty

Studenti se seznamovali se zážitkovou pedagogikou
Andrej Kirchmayer 26.04.2014 3213× 0

Již třetí pokračování vědecké zážitkové školy fakulty tělesné kultury se uskutečnilo v první polovině dubna na Lovecké chatě u Horky nad Moravou v Litovelském Pomoraví. Na dvacet studentů různých oborů se interaktivní formou, která kromě prezentací zahrnovala i hry a další aktivity, dozvěděli, co je to zážitková pedagogika, jaké jsou její kořeny u nás a v zahraničí.

Celý článek
V Olomouci budou hledat mezery v dovednostech a znalostech absolventů
Martin Višňa 22.11.2013 6047× 0

Řešitelé mezinárodního projektu Employability of Graduates in Sport mají za sebou první setkání. To se uskutečnilo na konci října v anglickém Gloucestershiru. Vedle zástupců z Francie, Německa, Španělska a Řecka se zúčastnila také česká výprava ve složení Michal Kudláček a Lucie Kellerová. 

Celý článek
Fakulta tělesné kultury usiluje o excelenci ve výzkumu zdraví adolescentů
Martin Višňa 31.05.2013 1803× 0

Zdraví a zdravotní chování adolescentů je v hledáčku projektu, který v těchto dnech odeslali do soutěže Grantové agentury České republiky o podporu excelence v základním výzkumu pracovníci fakulty tělesné kultury. Slibují si od něj posílení pozice v evropském výzkumném prostoru.

Celý článek
Jak se žije uprostřed oceánu?
Martin Višňa 17.05.2013 5727× 0

Student rekreologie Šimon Pelikán strávil celý duben na palubě historické plachetnice Oosterschelde uprostřed bouřlivých vod jižního Atlantiku. O své námořnické zážitky a zkušenosti z výzkumné plavby se podělí během úterní přednášky v Jazz Tibet Clubu.

Celý článek
Mladí výzkumníci absolvovali v Pomoraví letní vědeckou školu
Ján Smolka 10.05.2013 2924× 0

Dvacítka mladých výzkumníků rozvíjela pomocí zážitkové pedagogiky své znalosti a zkušenosti na první ze série vědeckých škol organizovaných fakultou tělesné kultury. Na Loveckou chatu u Horky nad Moravou přitom zamířili kromě studentů Univerzity Palackého také posluchači Ostravské univerzity.

Celý článek
Načíst další články z rubriky−Projekty
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.