Články rubriky −Projekty

V Olomouci budou hledat mezery v dovednostech a znalostech absolventů
Martin Višňa 22.11.2013 6251× 0

Řešitelé mezinárodního projektu Employability of Graduates in Sport mají za sebou první setkání. To se uskutečnilo na konci října v anglickém Gloucestershiru. Vedle zástupců z Francie, Německa, Španělska a Řecka se zúčastnila také česká výprava ve složení Michal Kudláček a Lucie Kellerová. 

Celý článek
Zážitky z oceánu: bouře, práce i nadávky nad dotazníky
Martin Višňa 22.05.2013 4868× 0

Jak se žije uprostřed oceánu, povyprávěl včera v Jazz Tibet Clubu student rekreologie Šimon Pelikán. Na začátku května se vrátil na souš po měsíční plavbě přes jižní Atlantik na historické plachetnici a zážitků a zkušeností má na rozdávání.

Celý článek
Jak se žije uprostřed oceánu?
Martin Višňa 17.05.2013 5916× 0

Student rekreologie Šimon Pelikán strávil celý duben na palubě historické plachetnice Oosterschelde uprostřed bouřlivých vod jižního Atlantiku. O své námořnické zážitky a zkušenosti z výzkumné plavby se podělí během úterní přednášky v Jazz Tibet Clubu.

Celý článek
Olomoucká studie jako odrazový můstek pro ministra. Chce podpořit sport a zakázat kouření
Martin Višňa 25.08.2012 1920× 0

Ministerstvo zdravotnictví chce zlepšit životní styl českých dětí. Měly by více sportovat. Vyplývá to z výsledků mezinárodní studie The Health Behavior in School-aged Children (HBSC), na které se podíleli odborníci z Fakulty tělesné kultury a Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého.

Celý článek
Načíst další články z rubriky−Projekty
Užívejte si Radost z pohybu s otatními: Připojte se!

Napište, co nám chcete sdělit.